Nabízíme opravy televizorů,LCD a plazma,projektorů, monitorů,DVD přehrávačů a videorekordérů všech značek.Opravy audio techniky,MP3 přehrávačů,mikrovlnných trub atd. Rozkódování autorádií. Zjištění ceny opravy a rozsahu poškození zdarma. Po dohodě a možností je možné expresní opravy do 24 hodin.
 
 

Galvanická žehlička na vrásky

Ráda bych Vás seznámila s ABSOLUTNÍ NOVINKOU NA SVĚTOVÉM TRHU, na kterou čekají naši klienti již v 50.státech. Právě byly uvedeny na trh dlouho očekávané a rouškou tajemnství zahalené nové zažehlovací galvanické gely ke galvanické žehličce na vrásky Galvanic SPA II, které vyvinul tým světově uznávaných odborníků.

Tyto nové gely s patentovanou ageLOC technologií ZASTAVUJÍ činnost nově objeveného enzymu stárnutí přímo ve zdroji pokožky se kterým se všichni rodíme. Pokud ho má někdo málo, vypadá až o 7 let mladší než v skutečnosti je. Pokud ho má více, může se snažit sebevíc, ale nic s tím nenadělá. Prostě vypadá až o 7 let starší.
A to je důvod, proč vědci již po staletí hledali způsob jak přirozeným způsobem oddálit nebo zastavit nevyhnutelný proces stárnutí a určitě i vy jste se někdy zamýšleli nad tím, proč někteří lidé vypadají mladší nebo starší než jsou....
obličej .................................................................30 min ...........................400 Kč
obličej + zažehlovací kolagenový korektor .........40 min .....................500 Kč
obličej + krk .......................................................40 min ..............................500 Kč
obličej + krk + dekolt .........................................40 min ..........................550 Kč