Nabízíme opravy televizorů,LCD a plazma,projektorů, monitorů,DVD přehrávačů a videorekordérů všech značek.Opravy audio techniky,MP3 přehrávačů,mikrovlnných trub atd. Rozkódování autorádií. Zjištění ceny opravy a rozsahu poškození zdarma. Po dohodě a možností je možné expresní opravy do 24 hodin.
 
 

Lávové kameny

Představujeme tento nový typ masáže, která svými účinky dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Je vynikající při bolestech zad, kloubů. Doporučujeme ji rovněž podnikatelům a lidem, kteří jsou pod stálým tlakem. Je to jedna z nejlepších terapií na odstranění stresu.
Představte si teplo, přicházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavují stresu a napětí. Masáž kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.
Tato masáž, už odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech, byla praxí rozvinuta a upravena do dnešní podoby a dostala název Magic hot stones. Základy této terapie spočívají v použití speciálních havajských technik, které mají, ve spojení s horkými kameny, vysoký terapeutický a relaxační účinek. Správně zvolená exotická aromaterapie umocňuje pocit klidu a pohody.

Účinky masáže:

- stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
- hluboce relaxuje a harmonizuje
- postupně prohřívá celé tělo, pomáhá při detoxikaci organismu
- vyrovnává energii v těle


K této masáži využíváme speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a přispívající k urychlení regenerace tkání.
Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle.
Pro zvýšení efektu používáme exotické aromatické oleje, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění. Báječně si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit teplo z oblázků.
Celé tělo ..........................................60 min .. 450,00 Kč