Nabízíme opravy televizorů,LCD a plazma,projektorů, monitorů,DVD přehrávačů a videorekordérů všech značek.Opravy audio techniky,MP3 přehrávačů,mikrovlnných trub atd. Rozkódování autorádií. Zjištění ceny opravy a rozsahu poškození zdarma. Po dohodě a možností je možné expresní opravy do 24 hodin.
 
 

Lymfodrenážní kompresorová masáž

Tato masáž je vhodná při zdravotních problémech jako jsou křečové žíly, celulita, na klouby, odvodnění toxického odpadu z lymfatického systému, ve kterém denně cirkuluje 3-4 litry škodlivých tekutin, ve kterých jsou bakterie, soli apod.

Přístroj pracuje s postupující tlakovou vlnou naplňováním jednotlivých komor speciálních návleků se v naprogramovaných intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu. Vznikají lehké, rytmické tlakové vlny ktere běží od špiček chodidel nebo kotníků přes lýtka, stehna a boky. Pak tlak povoluje a opět začíná nová vlna, masáž je většinou vnímána jako velmi příjemná. Již po první proceduře v délce zhruba 45 minut je dosahováno měřitelných výsledků. V nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu. K ošetření celulitidy je optimální alespoň 10 procedur.

Existují značné individuální rozdíly, které závisí na věku a na stupni postižení vaziva. Břišní manžeta přispívá k rychlému snížení objemu pasu i u tzv. pivního břicha. Masáž břicha podporuje zažívání a pohyblivost střev. Přirozeným způsobem se tak aktivuje trávení a odchod stolice. V tom to ohledu se výsledek dostavuje již po první proceduře. Stejně jako masáž ostatních částí těla je pociťována jako příjemná a uvolňující. Přístrojová lymfodrenáž založená na přerušované kompresi končetiny a vytváření tlakové vlny podpoří jak lymfatický tak i žilní systém.Účinky masáže:

- Nastartovaní lymfatického systému
- Odvodnění těla a odstranění celulitidy
- Zeštíhlení postavy, stehen, boků a břicha
- Odstranění bolesti kloubů a nohou
- Léčba křečových žil a otoku nohou
- Odstranění pocitu těžkých nohou
Dolní končetiny ................................60 min .. 250,00 Kč